Mamy przyjemności przedstawić kolejną inwestycję w KielcachPark Sosnowy. Jest to jedna z najnowszych inwestycji mieszkaniowych w tym rejonie. Nowo budowane mieszkania znajdują się w okolicy ulicy Artylerzystów. Przewidziano budynki, które okalać będą okoliczne lasy sosnowe. Teren inwestycji wtopiony jest w przyrodę. Założeniem przy projektowaniu budynków i zagospodarowaniu terenu było zachowanie w nienaruszonym stanie możliwie największej ilości drzew. Wspomnieć należy, że budynki zostały wkomponowane do już istniejącego otoczenia lasu. Z pewnością działkę zdominują naturalnie piękne sosny.

Park Sosnowy, a natura

Bez wątpienia bliskie obcowanie z naturą to same korzyści. Z pewnością spacery w lasach sosnowych zdecydowanie poprawiają nastrój. Olejki eteryczne wydzielane przez drzewa działają leczniczo na całokształt organizmu człowieka. Wspomnieć należy, że wielu przedstawicieli środowiska medycznego ma określone zalecenia w tym temacie. Sugeruje aby, jak najczęściej przebywać w otoczeniu drzew sosnowych. Są one źródłem tlenu, wchłaniając pyły, sadze i toksyny z powietrza. Drzewa sosny produkują jony ujemne, które neutralizują niekorzystne dla organizmu jony dodatnie. Jony powstają w wyniku choroby lub pracy sprzętu elektronicznego.

Park Sosnowy – inwestycja

Jak wynika z powyższego oczywiste jest, że inwestycja została nazwana Park Sosnowy. To jak mieszkać w parku. Kto by nie chciał mieszkać w takich klimatach?

W 5-kondygnacyjnych budynkach jest po 36 mieszkań. Metraż od 40 do 150 m2. Największe lokale znajdują się na ostatnim piętrze. Wejścia do budynków usytuowano od strony ul. Artylerzystów. Bez wątpienia teren i przyległa infrastruktura wspomaga osoby niepełnosprawne oraz poruszające się na wózkach inwalidzkich. Zapewnia to takim osobom niczym nieskrępowany dostęp do budynków w całym Parku Sosnowym. Warto wiedzieć, że kolejnym bonusem z pewnością są windy. Każdy z budynków posiada cichobieżną windę. Pozwoli ona na bezpośredni dostęp z każdego nowego mieszkania do garażu podziemnego.

Sprawy formalne przy zakupie nowego mieszkania w Parku Sosnowym wyglądają równie dobrze. Kupując u nas w biurze nieruchomości nie trzeba regulować podatku PCC. Cena sprzedaży jest ceną dewelopera.  Godnym uwagi jest fakt, że kupujący otrzymuje w cenie polisę OC oraz Pakiet Korzyści. Bez wątpienia pomaga on zaoszczędzić przy zakupach materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych.