Parkowe Wzgórze Bocianek etap II

Hanna Owczarek
nr licencji: 18562
Telefon: +48.535.33.63.63
info@nowemieszkania.net

Opis

`PARKOWE WZGÓRZE BOCIANEK ETAP II` to propozycja dla ludzi ceniących swój drogocenny czas, poczucie smaku estetycznego, ale też ceniący dostępność do rekreacji i sportu. To przedsięwzięcie uznające wysoki komfort budowanych mieszkań jako podstawowy standard obecnych czasów i tendencji deweloperskich.

Intencją zasadniczą Inwestora jest takie wybudowanie obiektów , aby osiągnąć efekt naturalnego wkomponowania budynków w strukturę miasta. W przeważającej części działki inwestycyjne położone są na wzgórzu . Stąd też , przy uwzględnieniu położenia geograficznego
i lokalizacyjnego opisanego powyżej , geneza nazwy inwestycji - `PARKOWE WZGÓRZE BOCIANEK ETAP II` . W projekcie zastosowano materiały elewacyjne i wykończeniowe o wysokim standardzie
i stonowanej kolorystyce ale nawiązującej do otoczenia - w tonacji tak zwanych kolorów ziemi.

Inwestycja Parkowe Wzgórze Bocianek etap II zrealizowana zostanie przy ulicy Warszawskiej. W dwóch budynkach mieszkalnych wielorodzinnych powstanie 120 mieszkań, każdy z podziemnym garażem wielostanowiskowym. Powierzchnia mieszkań będzie wynosić od 26 m2 do 79 m2. W projekcie zastosowano materiały wykończeniowe o wysokim standardzie i stonowanej kolorystyce. Wykończenie elewacji w tonacjach bieli, szarości oraz naturalnego drewna sprawia iż obiekt nie konkuruje z otaczającą go przyrodą. Wszystkie lokale zostały zaprojektowane z zastosowaniem najnowszych rozwiązań dla zapewnienia komfortu oraz bezpieczeństwa ich użytkowania.


Podana cena jest ceną dewelopera. Kupując mieszkanie z nasza pomocą otrzymasz od nas `Pakiet Korzyści` który pozwoli Ci na realne oszczędności przy zakupie materiałów do wykończenia mieszkania i wystroju wnętrza. Otrzymasz także darmową polisę OC. (Szczegóły na www.nowemieszkania.net/pakiet-korzysci ).

Serdecznie zapraszam do obejrzenia. Przekonasz się, że jest to miejsce dla Ciebie.
Opis oferty ma charakter wyłącznie informacyjny i sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Oferta nr 59920376 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 59920376
Etap w trakcie budowy
Rok 2024
Kwartał kwartał III