Loading...
Blog2019-12-19T10:42:49+01:00

Mieszkanie z rynku pierwotnego czy wtórnego cz. 3

W tej części podsumujemy temat zakupu mieszkania w nowej inwestycji lub na rynku wtórnym. Nowe inwestycje budowane są według nowych przepisów budowlanych i mają określone standardy. Często wyposażone są w cichobieżne windy i posiadają podziemne parkingi, komórki lokatorskie oraz dodatkowe miejsca postojowe. Związane jest to z obowiązującymi przepisami dotyczącymi nowych inwestycji.

(więcej…)

Mieszkanie z rynku pierwotnego czy wtórnego cz. 2

Zakup mieszkania nie jest łatwym zadaniem. Osoby poszukujące nieruchomości muszą określić swoje oczekiwania, możliwości finansowe i lokalizację. Często zdolność kredytowa może zdecydować o tym na jakie mieszkanie może pozwolić sobie rodzina lub osoba samotna.

(więcej…)

Mieszkanie z rynku pierwotnego czy wtórnego cz. 1

Zakup mieszkania wiąże się z podejmowaniem wielu ważnych decyzji. Dobrze jeżeli podczas tego procesu towarzyszy nam osoba, która doskonale zna lokalny rynek nieruchomości, wie jakie są dostępne oferty zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym.

(więcej…)

Mieszkania Kameralny Baranówek Kielce

Nowa inwestycja Kameralny Baranówek to inwestycja trafiona w dziesiątkę. Z jednej strony niedużej wielkości blok z apartamentami, a z drugiej wspaniała okolica. Mieszkania do własnej aranżacji, przemyślane i ustawne. Jeden lub dwa balkony w mieszkaniu sprzyjają odpoczynkowi na świeżym powietrzu bez wychodzenia z domu. Osiedle sąsiaduje z Kadzielnią. (więcej…)

Nowa inwestycja Kameralny Baranówek

Kameralny Baranówek to inwestycja zlokalizowana w południowej części Kielc na osiedlu Baranówek. Osiedle posiada niezbędną infrastrukturę zarówno dla młodych rodzin, aktywnych singli jak i osób starszych. W pobliżu znajdują się szkoły podstawowe, przedszkola, żłobek, basen, przychodnie lekarskie. Do osiedla docierają linie komunikacji miejskiej.

(więcej…)

Kameralny Baranówek nowe mieszkania

Biuro nieruchomości nowemieszkania.net posiada w swojej ofercie wiele ciekawych inwestycji. Jedną z nich jest KAMERALNY BARANÓWEK zlokalizowany na osiedlu Baranówek. Osiedle zlokalizowane jest na południu Kielc. Na Baranówku przeważa zdecydowanie zabudowa jednorodzinna. Inwestycja składa się z 24 apartamentów. (więcej…)