Loading...
Blog2019-12-19T10:42:49+02:00

Finansowanie inwestycji zakupu nowego mieszkania cz.3

Kontynuując temat finansowania zakupu nowego mieszkania trudno nie wspomnieć o coraz popularniejszym leasingu nieruchomości. Polega on na długookresowym najmie nieruchomości, spłacie rat leasingowych, a na końcu możliwości jej wykupienia. Na rynku brakuje ofert leasingu mieszkań, z reguły na taką formę decydują się osoby prowadzące działalność gospodarczą.  (więcej…)

Finansowanie inwestycji zakupu nowego mieszkania cz.2

W interesie sprzedającego nowe mieszkanie jest aby klient miała zdolność kredytową na zakup nieruchomości. Brak zdolności kredytowej uniemożliwia przeprowadzenie transakcji kupna i sprzedaży. Kontynuujemy temat zdolności kredytowej z poprzedniej części. Istotne znaczenie ma rodzaju umowy na jakiej podstawie pracuje. (więcej…)

By |Czerwiec 15th, 2020|Categories: Blog|Tags: , |0 Comments

Finansowanie inwestycji zakupu nowego mieszkania cz.1

Zakup nieruchomości wiąże się z zaangażowaniem dużej ilości środków finansowych. Same oszczędności często nie są wystarczające na ich zakup. W związku z powyższym bardzo często klienci decydują się na wykorzystanie innych instrumentów finansowych. Dlatego należy wspomnieć o tym, że zakup nieruchomości z własnych środków jest najbardziej bezpieczny i nie wiąże się na przykład ze spłatą odsetek. (więcej…)

By |Czerwiec 8th, 2020|Categories: Blog|Tags: , |0 Comments

Nowe mieszkania Parkowe Wzgórze Bocianek Kielce

Parkowe Wzgórze Bocianek to kolejna sztandarowa nowa inwestycja realizowana obecnie w Kielcach. Sama inwestycja jest położona na wzgórzu, dzięki temu nadano jej naturalnie brzmiącą nazwę. Parkowe Wzgórze Bocianek zawiera w niej zarówno elementy położenia geograficznego oraz lokalizacji w mieście. (więcej…)

Nowe mieszkania Park Sosnowy Kielce

Mamy przyjemności przedstawić kolejną inwestycję w KielcachPark Sosnowy. Jest to jedna z najnowszych inwestycji mieszkaniowych w tym rejonie. Nowo budowane mieszkania znajdują się w okolicy ulicy Artylerzystów. Przewidziano budynki, które okalać będą okoliczne lasy sosnowe. Teren inwestycji wtopiony jest w przyrodę. (więcej…)

Nowe mieszkania Kryształowa Perła Kielce

Kryształowa Perła jest to najnowsza inwestycja mieszkaniowa w Kielcach. Budowa nowych mieszkań w ramach tej inwestycji zlokalizowana jest na ul. Kryształowej nieopodal zbocza Podkarczówki. Dla osób spoza Kielc warto nadmienić, że Podkarczówka to osiedle położone na południowym zachodzie miasta. Obejmuje ono obszar dawnej miejscowości Czarnów Poklasztorny czyli południowy teren wzniesienia Karczówka. (więcej…)