Kryształowa Perła jest to najnowsza inwestycja mieszkaniowa w Kielcach. Budowa nowych mieszkań w ramach tej inwestycji zlokalizowana jest na ul. Kryształowej nieopodal zbocza Podkarczówki. Dla osób spoza Kielc warto nadmienić, że Podkarczówka to osiedle położone na południowym zachodzie miasta. Obejmuje ono obszar dawnej miejscowości Czarnów Poklasztorny czyli południowy teren wzniesienia Karczówka. Aktualnie są to głownie rejony ulic Podklasztornej, Św. Barbary i Bernardyńskiej. Pierwsze bloki oddano do użytku w 1976 roku. Natomiast do roku 1998 osiedle liczyło już ponad tysiąc mieszkań w budynkach wielorodzinnych oraz kilkaset domów.

Dobra lokalizacja

Jak widać ogromnym atutem inwestycji jest niemalże malownicza lokalizacja. Dobrze przygotowana infrastruktura, wybudowana przez lata w którą wpisuje się Kryształowa Perła to kolejny plus inwestycji. Przechodząc do konkretów wymienić można bardzo dobre połączenia komunikacją publiczną do centrum miasta. Docenić należy szerokie zaplecze handlowe i usługowe nieopodal.

Komfort mieszkania

W tym otoczeniu powstaje komfortowy kompleks mieszkaniowy. Osiedle jest w trakcie budowy. W bieżącym roku powstaną mieszkania od kawalerek do trzypokojowych. Powierzchnie nowych mieszkań oscylują w granicach od 28 do 100 m2. Oferta jak widać jest skierowana do osób samotnych ale również do rodzin z dziećmi. Zwłaszcza dla tych ostatnich ważne są blisko położone szkoły i placówki wychowawcze oraz dostęp do opieki medycznych i aptek. Wolny czas rodziny mogą spędzać na wypoczywając czynnie lub biernie na terenach leśnych, które są niemalże na wyciągnięcie ręki.

Inwestycja Kryształowa Perła

Bezpieczna okolica to także bezpieczeństwo w domu. Przygotowaliśmy dla klientów chętnych zakupić mieszkania w ramach inwestycji Kryształowa Perła cały pakiet korzyści w dosłownym tego słowa znaczeniu. Nasza cena jest jednocześnie ceną developera. Potencjalny klient nic nie przepłaca, tylko zyskuje. Przekłada się to na oszczędności przy zakupie materiałów wykończeniowych oraz aranżacji wnętrz. Dodatkowo w pakiecie znajduje się darmowe ubezpieczenie OC.