Podsumowując temat rozpoczęty w poprzednim artykule można stwierdzić, że inwestycja w mieszkania zlokalizowane w nowych inwestycjach jest bardzo dobrym pomysłem. Biuro nieruchomości nowemieszkania.net posiada wiele ofert, dostępnych niemal od ręki.

Pracownicy biura nieruchomości doskonale znają wszystkie lokalizacje. Wiedzą, na jakim etapie są poszczególne budowy. Mogą przygotować odpowiednią ofertę dostosowaną do potrzeb i oczekiwań klientów. Niskie oprocentowanie kredytów hipotecznych, łatwiejszy dostęp do kredytów młodych osób, mobilność pracowników powoduje, że popyt na nowe mieszkania nie słabnie. Ceny za metr kwadratowy rosną. Jak wysokie mogą być tego nikt nie potrafi obecnie przewidzieć.

Nowe mieszkania Kielce

Czy wzorem miast Europy Zachodniej ceny będą rosły aż do poziomu nieosiągalnego dla większości młodych osób. Nie są oni w stanie kupić własnego mieszkania przez całe swoje życie. Naturalne jest wynajmowanie mieszkań. Większa mobilność pracowników, powoduje, że większe zainteresowanie mieszkaniami na wynajem jest w miejscach, w których miasto może zaoferować dobre warunki zatrudnienia.

W takich miejscach zainteresowanie mieszkaniami na wynajem będzie stale rosnąć. Osoby posiadające wolny kapitał, które mogą kupić mieszkanie bez kredytu dość szybko zaczną zarabiać na jego wynajmie.  Zyski będą zdecydowanie wyższe, niż oprocentowanie lokat, które jest obecnie na bardzo niskim poziomie.

Mieszkania w nowych inwestycjach bardzo łatwo także sprzedać, gdyby zmieniła się sytuacja rodzinna. Obecnie budowane inwestycje są bardzo ładne. Klatki schodowe przez wiele lat wyglądają estetycznie i nie wymagają remontu. Ma to wpływ na wielkość czynszu odprowadzanego, co miesiąc do zarządcy nieruchomości.

Nowe inwestycje Kielce

Zakup mieszkania w nowym budownictwie to także możliwość wykończenia go według współczesnego stylu. Szczególnie, jeżeli ktoś planuje zakup mieszkania na wynajem.

W modzie są neutralne kolory z palety jasnych barw. Dominuje raczej minimalizm w zakresie ilości mebli i ozdób. Mieszkanie w ten sposób urządzone nowi najemcy bardzo łatwo mogą dostosować do swojego gustu dodając spersonalizowane drobiazgi.