Ogród to bardzo dobre rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi i osób starszych. Bez wychodzenia z domu w środku miasta będą mogli odpocząć na łonie natury. Deweloperzy zabezpieczają ogródki płotami, lokatorzy dodatkowo mogą zamontować na oknach zewnętrzne rolety.

Nowe mieszkania Kielce

Mieszkania z ogródkami w nowych inwestycjach sprzedają się zdecydowanie szybciej niż na rynku wtórnym. Deweloperzy dbają o to aby były one odpowiednio zabezpieczone. Posiadają ogrodzenia, murki, płoty i inne ciekawe rozwiązania. Mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie. Projekty są bardzo dobrze przemyślane pod każdym względem. Niektórzy deweloperzy od strony ulicy projektują lokale, w których najczęściej powstają sklepy, apteki, przychodnie lekarskie. Mieszkania z ogródkami znajdują się wówczas od wewnętrznej strony inwestycji.

nowe mieszkania Kielce
nowe mieszkania Kielce

Wejście na teren możliwy jest po przekroczeniu bramy otwieranej na kod. Mieszkańcy dbają o to, aby na teren osiedla lub bloku mogli wejść tylko mieszkańcy lub ich goście. Troska o środowisko sprawiła, że nawet na niewielkiej przestrzeni deweloperzy starają się zaprojektować miejsca na zieleń. Sadzą ozdobne drzewa, kwiaty lub inne ciekawe, atrakcyjnie wyglądające rośliny. Mieszkanie w takim miejscu jest przyjemne i wygodne.

Nieruchomości na rynku pierwotnym cieszą się dużo większym zainteresowaniem niż na rynku wtórnym. Nowe inwestycje wyglądają nowocześnie nawet przez wiele lat od ich oddania. Deweloperzy w miastach, w których jest duża konkurencja dbają o jakość wykonania. Do budowy wykorzystują dobrej jakości materiały. Dbają także o ładne wykończenie całej inwestycji, układają wewnętrzne chodniki, projektują ogrody. 

Nowe mieszkanie Kielce

Dawniej mieszkańcy nowych osiedli czy bloków od razu po wprowadzeniu musieli chodzić po błocie. Obecnie każdy deweloper stara się oddać nową inwestycję w takim stanie aby mieszkańcy bezpiecznie mogli poruszać się po chodnikach i korzystać z podjazdów dla wózków. Standard wykończenia bloków znacznie podniósł się w porównaniu do lat 80-tych.

Ceny mieszkań w nowych inwestycjach są dość wysokie dlatego ważne jest także wykończenie przestrzeni wokół, aby cała inwestycja zachęcała do kupna mieszkania. W Kielcach klienci mają duży wybór nowych mieszkań. Każda inwestycja jest inna. Dlatego na ostateczny wybór ma wpływ standard wykończenia mieszkania, klatki schodowej, bloku i terenu wokół inwestycji.