Rynek pierwotny w Kielcach pomimo pandemii dobrze się rozwija. Dostępnych jest wiele ciekawych ofert. Klienci mogą wybrać odpowiednie mieszkanie w najlepszej dla nich lokalizacji. Najszybciej z oferty znikają mieszkania jedno i dwupokojowe, ponieważ na takie jest największe zainteresowanie.

Nowe mieszkania Kielce

Mieszkania w nowym budownictwie budowane są zgodnie z nowymi przepisami, spełniają wszystkie standardy.  Posiadają parkingi, cichobieżne windy, podjazdy i inne udogodnienia dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Niemal w każdej inwestycji deweloperzy zaprojektowali balkony. Dodatkowa nie wliczana do metrażu mieszkania przestrzeń zachęca do zakupu mieszkań w nowym budownictwie. 

nowe mieszkania Kielce
nowe mieszkania Kielce

Ze względu na bezpieczeństwo mieszkańców często bloki lub całe osiedla posiadają ogrodzenie. Mieszkania na parterze dzięki ogródkom stanowią atrakcyjną propozycję. W środku miasta właściciele mieszkań mogą spędzić czas we własnym ogrodzie. Po posadzeniu roślin z czasem może być to najprzyjemniejsze miejsce do spędzania wolnego czasu i odpoczynku. Rodziny z małymi dziećmi mogą taką przestrzeń szczególnie docenić, tworząc w nich mały plac zabaw. W ogrodzie mieszkańcy mogą uprawiać kwiaty, ozdobne rośliny ale także zioła i warzywa.

Coraz modniejsza jest uprawa pomidorów, truskawek czy papryki w donicach.  Bez wątpienia w okresie pandemii większym zainteresowaniem cieszyły się mieszkania z ogródkami. Zakaz wychodzenia z domu przez długi czas spowodował, że bloki okazały się niewygodne dla osób aktywnych lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu. Mieszkanie w bloku na parterze z przydomowym ogródkiem było ciekawą alternatywą.

Nowe mieszkanie Kielce

Duży wybór mebli ogrodowych sprawia, że ogród można dobrze zaprojektować. Stworzyć w nim miejsce do odpoczynku i relaksu oraz miejsce do zabawy dla dzieci. Mała piaskownica, niewielka huśtawka, drewniany domek  nie zajmą dużo miejsca a dzieci będą miały bezpieczne miejsce do zabawy. Rodzic będzie mógł spoglądać na bawiące się dzieci i jednocześnie odpoczywać. Warto wówczas zadbać o to aby piaskownica była zamykana przed chodzącymi po okolicy kotami. Latem można w ogrodzie postawić dla dzieci niewielki basen.