Inwestycje na rynku pierwotnym w Kielcach pomimo trudności gospodarczych są nadal realizowane. Można znaleźć bardzo ciekawe oferty pięknych mieszkań. Nowocześnie zaprojektowane i wykonane z dużą dbałością o szczegóły. Klatki schodowe nowoczesne i wygodne. W inwestycjach na rynku pierwotnym deweloperzy montują cichobieżne windy prowadzące także do podziemnego parkingu. Życie w mieszkaniu zakupionym na rynku pierwotnym w Kielcach jest dużo wygodniejsze niż w starszym budownictwie. Zarówno dla osób starszych, poruszających się o kulach i na wózku inwalidzkim jak i młodych rodzin, wożących dzieci w wózkach dziecięcych.

Nowe inwestycje na rynku pierwotnym w Kielcach budowane zgodnie z nowymi przepisami

Przeniesienie zakupów z podziemnego parkingu do mieszkania także jest łatwiejsze dzięki windzie. Deweloperzy od wielu lat muszą budować swoje inwestycje według nowych przepisów, w których znajduje się sporo zapisów dotyczących ułatwień dla osób niepełnosprawnych. Bez wątpienia z udogodnień korzystają także inne osoby. Do klatki schodowej i do mieszkań muszą być zamontowane szerokie drzwi, którymi łatwo wjedzie wózek inwalidzki do klatki schodowej i windy. W blokach z lat 80-tych często znajdują się windy wąskie i niewygodne dla osoby poruszającej się na wózku.

rynek pierwotny Kielce

W nowej inwestycji na rynku pierwotnym w Kielcach windy są szerokie i wygodne. Wybierając spośród wielu ofert nowe mieszkanie w Kielcach warto wziąć pod uwagę kilka aspektów. Między innymi renomę dewelopera, warto poczytać jakie są opinie na temat jego inwestycji. Dobrze wybudowana będzie w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym przez wiele lat. Bez wątpienia ważna jest także lokalizacja nieruchomości. Jeżeli szukamy spokoju i świeżego powietrza warto kupić mieszkanie niedaleko lasu, terenów rekreacyjnych i ścieżek rowerowych. Szczególnie te ostatnie mogą spodobać się osobom aktywnym. Na ścieżkach rowerowych spotkamy także rolkarzy, jeżdżących na hulajnogach i biegaczy.

Aktywność ruchowa mieszkańców nowych mieszkań w Kielcach

Ścieżki rowerowe zlokalizowane nieco poza centrum wykorzystywane są przez różne osoby aktywnie uprawiające sport. Dłuższy dojazd do pracy zapewne z powodzeniem zrekompensuje możliwość prowadzenia aktywności ruchowej blisko domu. Rodziny z małymi dziećmi chętnie zamieszkają na osiedlu, na którym deweloper zaplanował plac zabaw. Blisko położony pozwoli na samodzielną zabawę z innym dziećmi. W takich miejscach nawiązują się podwórkowe przyjaźnie, które często trwają przez całe życie. Nowe inwestycje na rynku pierwotnym w Kielcach mają sporo zalet.