Inwestycja, m2, Kielce

Inwestycja na sprzedaż, Kielce

Cena: 0

0 /m2

Katarzyna Cień
nr licencji: 18562
Telefon: +48.693.44.63.63
info@nowemieszkania.net

Opis

Dzielnica Kielczanka II to kontynuacja budowy nowoczesnego osiedla powstającego przy Al. Solidarności oraz ul. Górnej, składającego się docelowo z 5 budynków 10 piętrowych. Budynek będzie liczył 94 mieszkań oraz 6 lokali usługowych. Szeroka gama zróżnicowanych układów oraz metraży w ofercie pozwala wybrać mieszkanie, które idealnie odpowiada indywidualnym preferencjom każdego klienta. 

Budynek zostanie wyposażony w cichobieżne windy obsługujące również garaż z nowoczesnym systemem parkowania oraz ze stacjami ładowania elektrycznego. W kondygnacji podziemnej znajdą się również komórki lokatorskie o różnych powierzchniach.

Budynek będzie ogrzewany z sieci miejskiej a dodatkowo na dachu będą zainstalowane panele fotowoltaiczne dzięki, którym mieszkańcy będą mogli się cieszyć niższymi rachunkami.
W celu zapewnienia poczucia komfortu i bezpieczeństwa mieszkańcom, teren nieruchomości zostanie ogrodzony oraz wyposażony w instalacje domofonową i monitoring.
Dla najmłodszych mieszkańców powstanie bezpieczny plac zabaw w ustronnym miejscu osiedla.
----------------------------------------------------------------

Profesjonalizm naszych usług oparty jest na 40-letnim doświadczeniu i kierunkowym wykształceniu naszej ekipy. Transakcje realizowane są przez licencjonowanych pośredników i doradców, w oparciu o przepisy prawa i znajomość lokalnego rynku. Dodatkowo naszych klientów chroni polisa OC - GENERALI (kwota ubezpieczenia 500.000 EUR). Nasi doradcy finansowi wyszukają najlepszy kredyt lub dofinansowanie. Poprzez sieć i kontakty, nasze oferty docierają do największej rzeszy klientów nie tylko w Polsce. Zapraszamy - ekipa EUROLOCUM.PL


Opis oferty ma charakter wyłącznie informacyjny i sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Oferta nr 67690376 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 67690376
Typ oferty Inwestycja
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Piętro Parter
Miejscowość Kielce
Województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE
Ulica/Osiedle Al. Solidarności
Powiat Kielce m.
Gmina Kielce M.
Ogrzewanie co miejskie