OSIEDLE PRZY PARKU

Katarzyna Cień
nr licencji: 18562
Telefon: +48.693.44.63.63
info@nowemieszkania.net

Opis

Osiedle Przy Parku to 5 połączonych ze sobą segmentów,  trzy i sześciokondygnacyjnych, z dwiema podziemnymi halami garażowymi i windami.
Całe Osiedle skierowane jest na Park od strony południowej, z jednoczesnym przepięknym widokiem na Wzgórze Karczówka. Rozciągający się na wschód i zachód teren Parku, gwarantuje widok na niego i panoramę miasta z każdego mieszkania i przylegających do nich dużych balkonów i tarasów. To także gwarancja, że w najbliższej okolicy nie powstanie nic co mogłoby te widoki zasłonić.
Architektura Osiedla przy Parku opiera się na loftowym, przejrzystym, geometrycznym podziale. Budynki będą miały jasną elewację z elementami wzorowanymi na cegle, przełamaną grafitowymi detalami i stolarką okienną w takim samym kolorze. Zróżnicowanie wysokości poszczególnych budynków otworzy przestrzeń Osiedla na naturalną przestrzeń Parku.
---------------------------------------------------------------------------
Profesjonalizm naszych usług oparty jest na prawie 40-letnim doświadczeniu i kierunkowym wykształceniu naszej ekipy. Transakcje realizowane są przez licencjonowanych pośredników i doradców, w oparciu o przepisy prawa i znajomość lokalnego rynku. Dodatkowo naszych klientów chroni polisa OC - GENERALI (kwota ubezpieczenia 500.000 EUR). Nasi doradcy finansowi wyszukają najlepszy kredyt lub dofinansowanie. Poprzez sieć i kontakty, nasze oferty docierają do największej rzeszy klientów nie tylko w Polsce. Zapraszamy - ekipa EUROLOCUM.PL
Opis oferty ma charakter wyłącznie informacyjny i sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
Oferta nr 64380376 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 64380376
Etap w trakcie budowy
Rok 2023
Kwartał kwartał IV