Kameralny Baranówek

Krzysztof Wojsa
nr licencji: 847
Telefon: +48.577.77.63.63
info@nowemieszkania.net

Opis

KUP MIESZKANIE I ZYSKAJ Z PAKIETEM KORZYŚCI !!!

KAMERALNY BARANÓWEK to nowa inwestycja zlokalizowana na osiedlu Baranówek, pomiędzy ulicami Chodkiewicza i Kwarcianą.
Budynek składa się z 24 apartamentów, o powierzchni od 32 mkw do 75 mkw, które zostały zaprojektowane ze staranną dbałością o estetykę detalu zapewniając wyjątkową atmosferę mieszkańcom. Zastosowane, nowoczesne systemy instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych gwarantują stały wysoki poziom jakości życia.
Budynek posiada 5 kondygnacji nadziemnych, nadbudówkę oraz 1 kondygnację podziemną.
W części podziemnej został zaprojektowany garaż wielostanowiskowy z 20 miejscami postojowymi, które zostaną oddane do dyspozycji mieszkańców oraz komórki lokatorskie.
Na zewnątrz zaprojektowanych jest 19 miejsc postojowych, w tym dwa miejsca postojowe dla samochodów, z których korzystają osoby niepełnosprawne.
Na parterze budynku będą znajdować się 3 lokale usługowe z bezpośrednimi wejściami od strony ulicy, idealne uzupełniające potencjał budynku i ułatwiające dostęp do różnych usług dla mieszkańców.
Teren wokół, zostanie urządzony jako teren zielony w formie trawników podkreślających kształt budynku oraz akcentujący główne dojścia do niego.
W trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców, teren inwestycji będzie ogrodzony i wyposażony w kontrolę dostępu. Wjazd na teren inwestycji i do garażu podziemnego odbywać się będzie przez sterowaną elektronicznie bramę.

Planowany termin zakończenia inwestycji to III kwartał 2021r.

Podsumowując KAMERALNY BARANÓWEK to:

• lokalizacja w prestiżowej dzielnicy Kielc Baranówek
• otoczenie terenów zielonych i rekreacyjnych
• kameralny charakter budynku - tylko 24 mieszkań
• przemyślane układy mieszkań 1-, 2-, i 3- pokojowych od 32,38 m2 do 74,48 m2
• doskonała lokata kapitału dla inwestorów - zakup mieszkania pod wynajem
• ciekawa i nowoczesna architektura budynku
• pełna infrastruktura: szkoła, przedszkole, żłobek, basen, sklepy, przychodnie
• 10 minut spacerem do Parku Baranowskiego
----------------------------------------------------------
Podana cena jest ceną dewelopera. Kupując mieszkanie z nasza pomocą otrzymasz od nas `Pakiet Korzyści` który pozwoli Ci na realne oszczędności przy zakupie materiałów do wykończenia mieszkania i wystroju wnętrza. Otrzymasz także darmową polisę OC. (Szczegóły w zakładce pakiet-korzyści ).
Profesjonalizm naszych usług oparty jest na 35-letnim doświadczeniu i kierunkowym wykształceniu naszej ekipy. Transakcje realizowane są przez licencjonowanych pośredników i doradców, w oparciu o przepisy prawa i znajomość lokalnego rynku. Dodatkowo naszych klientów chroni polisa OC - CONCORDIA (kwota ubezpieczenia 500.000 EUR). Nasi doradcy finansowi wyszukają najlepszy kredyt lub dofinansowanie. Poprzez sieć i kontakty, nasze oferty docierają do największej rzeszy klientów nie tylko w Polsce. Zapraszamy - ekipa EUROLOCUM.PL
Opis oferty ma charakter wyłącznie informacyjny i sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Szczegóły

Numer oferty 49340376
Etap w trakcie budowy