APARTAMENTY TUJOWA

Hanna Owczarek
nr licencji: 18562
Telefon: +48.535.33.63.63
info@nowemieszkania.net

Opis

KUP MIESZKANIE I ZYSKAJ Z `PAKIETEM KORZYŚCI` !

Apartamenty Tujowa - przystań , do której każdy zawsze będzie chętnie wracał.
Inwestycja deweloperska, która powstaje na kieleckim osiedlu Telegraf, u zbiegu ulicy Tujowej i Świętojańskiej, to budynek, w którym zaplanowano 22 mieszkania na 4 kondygnacjach wraz z garażem podziemnym i komórkami lokatorskimi.
Funkcjonalna przestrzeń, zagospodarowana w przemyślany sposób, to najważniejsze cechy budynku. Ogródki na parterze, duże balkony będą doskonałą alternatywą do spędzania wspólnie czasu w domowym zaciszu.
Tereny zielone oraz infrastruktura rekreacyjna znajdujące się wokół inwestycji dają niesamowite możliwości zarówno dla ludzi aktywnych sportowo jak i ceniących sobie ciszę i spokój.
Nowoczesna architektura, cichobieżna winda, ogrzewanie MPEC, czy monitoring to tylko niektóre z rozwiązań, zwiększające atrakcyjność inwestycji.

Podana cena jest ceną dewelopera. Kupując mieszkanie z nasza pomocą otrzymasz od nas `Pakiet Korzyści` który pozwoli Ci na realne oszczędności przy zakupie materiałów do wykończenia mieszkania i wystroju wnętrza. Otrzymasz także darmową polisę OC. (Szczegóły w zakładce pakiet-korzyści ).

Serdecznie zapraszam do obejrzenia. Przekonasz się, że jest miejsce dla Ciebie.

Szczegóły

Numer oferty 40000376
Etap w trakcie budowy
Rok 2020
Kwartał kwartał II