InCity ETAP I

Krzysztof Wojsa
nr licencji: 847
Telefon: +48.577.77.63.63
info@nowemieszkania.net

Opis

KUP MIESZKANIE I ZYSKAJ Z `PAKIETEM KORZYŚCI` !
Oferta skierowana jest zarówno do osób poszukujących niedużych -jedno i dwupokojowych lokali, jak i do osób poszukujących większych przestrzeni -trzy i czteropokojowych. Do mieszkań położonych na parterze przylegają ogródki położone od strony przestronnego dziedzińca, a do lokali położonych na wyższych kondygnacjach tarasy i loggie. W budynkach znajdują się nowoczesne windy komunikujące wszystkie kondygnacje z holem i garażem podziemnym, gwarantującym wygodne miejsca parkingowe, niezwykle cenne w śródmieściu.

Znakomita lokalizacja, w samym centrum z dogodną komunikacją miejską, w pobliżu dworce PKP i PKS, bliskość parku i skweru nad Silnicą stwarza idealne warunki na zakup mieszkania w InCity. Eleganckie klatki schodowe i korytarze, nowoczesne, ciche i szybkie windy w które wyposażony jest budynek pozwalają na komfortowy powrót do miejsca zwanego domem.


Możliwość dopasowania mieszkań do indywidualnych potrzeb przyszłych właścicieli to tylko jeden z atutów InCity. Taras lub loggia do każdego z mieszkań, ogródki z bezpośrednim wyjściem z mieszkań na parterze budynku, antywłamaniowe drzwi wejściowe oraz instalacja domofonowa, rolety zewnętrzne w oknach mieszkań znajdujących się na parterze, instalacja multimedialna- telewizja, internet, telefon, nowe mieszkania pozwalające zmniejszyć wydatki na ich utrzymanie dzięki energooszczędnym materiałom, miejsca postojowe pod budynkiem, możliwa własna aranżacja i planowanie układu pomieszczeń, bardzo konkurencyjne ceny są już w standardzie tej inwestycji.

Podana cena jest ceną dewelopera. Kupując mieszkanie z nasza pomocą otrzymasz od nas `Pakiet Korzyści` który pozwoli Ci na realne oszczędności przy zakupie materiałów do wykończenia mieszkania i wystroju wnętrza. Otrzymasz także darmową polisę OC. (Szczegóły w zakładce pakiet-korzyści ).

Serdecznie zapraszam do obejrzenia. Przekonasz się, że jest to miejsce dla Ciebie.

Szczegóły

Numer oferty 36970376