ZIELONY BULWAR

Hanna Owczarek
nr licencji: 18562
Telefon: +48.535.33.63.63
info@nowemieszkania.net

Opis

KUP MIESZKANIE I ZYSKAJ Z `PAKIETEM KORZYŚCI` !
Osiedle `Zielony Bulwar` posiada bardzo dobrą lokalizację ze względu na bliskość ścisłego centrum Kielc, co zapewnia doskonałą komunikację zarówno dla osób zmechanizowanych jak i pieszych. Ponadto w najbliższym sąsiedztwie znajdziemy ścieżki rekreacyjne, znajdujące się na terenie zielonej Doliny Silnicy zapewniające aktywny wypoczynek na łonie przyrody, ale również placówki szkolne oraz przedszkolne, a także sklepy i nowo powstające przychodnie lekarskie.
Mieszkania zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający dowolną aranżację przez przyszłych użytkowników i dostosowaniu lokali do ich własnych potrzeb. Ponadto każdy z lokali mieszkalnych spełniał będzie warunki programu MDM, który zakończy się już w 2018 roku. Oferujemy mieszkania o metrażu w przedziale od 26 do 77 m2.

Podana cena jest ceną dewelopera. Kupując mieszkanie z nasza pomocą otrzymasz od nas `Pakiet Korzyści` który pozwoli Ci na realne oszczędności przy zakupie materiałów do wykończenia mieszkania i wystroju wnętrza. Otrzymasz także darmową polisę OC. (Szczegóły w zakładce pakiet-korzyści ).

Szczegóły

Numer oferty 32530376
Etap w trakcie budowy
Rok 2019
Kwartał kwartał IV