Zielona Dolina

Krzysztof Wojsa
nr licencji: 847
Telefon: +48.577.77.63.63
info@nowemieszkania.net

Opis

KUP MIESZKANIE Z `PAKIETEM KORZYŚCI`

Mamy przyjemność przedstawienia Państwu projektu ZIELONA DOLINA. Tworzy go kameralny zespół siedmiu budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, usytuowany w cichym zakątku Kielc przy ulicy Piaski nad Rzeką, nieopodal rzeki Silnicy, z dala od miejskiego zgiełku, spalin i tłoku, gdzie nic nie zakłóci przyszłym mieszkańcom ciszy i spokoju, niezbędnych do wypoczynku i regeneracji po dniu pracy.

Mimo tak korzystnej, sprzyjającej odpoczynkowi i relaksowi lokalizacji przyszli mieszkańcy będą mogli także w pełni korzystać z wszelkich dobrodziejstw, jakie niesie ze sobą mieszkanie w mieście, jak choćby wygodny i szybki dostęp do usług i infrastruktury miejskiej. Lokalizacja ta zapewnia dotarcie w ciągu kilku/kilkunastu minut do największych galerii handlowych w Kielcach, marketów budowlanych czy centrum miasta. Aktualnie dojazd do osiedla odbywa się ul. Zagnańską, a następnie na odcinku około 350 m ul. Piaski nad Rzeką, która ma utwardzoną nawierzchnię. W roku 2019 rozpocznie się realizacja inwestycji drogowej o nazwie przebudowa układu ulic - Zagnańskiej, Witosa oraz budowa nowej - przedłużenia Witosa do ulicy Olszewskiego, po zakończeniu której komunikacja północnej części miasta zarówno z centrum, jak i innymi dzielnicami oraz drogami wyjazdowymi w kierunku Warszawy, Krakowa, Łodzi zostanie znacznie usprawniona oraz odbywać się powinna płynnie i bezproblemowo. Dojazd do osiedla po zakończeniu przebudowy ul. Zagnańskiej i Witosa, która wg planów ma potrwać 2 lata, odbywał się będzie drogą serwisową od strony ul. Zagnańskiej.

Elegancka elewacja budynków, nowoczesny styl wykończenia z licznymi przeszkleniami z pewnością przypadną do gustu przyszłym mieszkańcom ZIELONEJ DOLINY, dla których pojęcie WYMARZONY DOM tożsame jest z komfortem, pięknem, ciepłem i bezpieczeństwem. Teren osiedla jest ogrodzony, dostęp dla osób postronnych ograniczony (domofon przy wejściu), brama wjazdowa otwierana automatycznie. Zapewni to mieszkańcom poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Apartamentowce zostały wkomponowane w naturalny krajobraz, z którym współgra nowoczesna architektura budynków oraz wysoki standard ich wykończenia.

Walory otoczenia i nasz pomysł na wkomponowanie w naturalny krajobraz nowoczesnej architektury apartamentów znalazł również odzwierciedlenie w aranżacji wnętrz. Starannie zaplanowany rozkład pomieszczeń zapewni mieszkańcom optymalne zagospodarowanie i wykorzystanie przestrzeni.

Każdy apartament posiada własny licznik gazu, prądu i wody - wszystkie media będą rozliczane indywidualnie, co daje możliwość uzyskania wymiernych oszczędności. Dodatkowym atutem są dobrej klasy piece gazowe dwufunkcyjne z zamkniętą komorą spalania, które są bezobsługowe. Dodatkowo wykorzystanie gazu do celu uzyskania ciepłej wody użytkowej oraz ogrzewania pomieszczeń to obecnie najtańszy ze sposobów.

Podana cena jest ceną dewelopera. Kupując mieszkanie z nasza pomocą otrzymasz od nas `Pakiet Korzyści` który pozwoli Ci na realne oszczędności przy zakupie materiałów do wykończenia mieszkania i wystroju wnętrza. Otrzymasz także darmową polisę OC. (Szczegóły w zakładce pakiet-korzyści ).

Serdecznie zapraszam do obejrzenia. Przekonasz się, że jest miejsce dla Ciebie.

Szczegóły

Numer oferty 40480376
Etap zakończona
Rok 2019