Inwestycja, m2, Kielce

Inwestycja na sprzedaż, Kielce, Szydłówek

Cena: 0

0 /m2

Emilia Wojsa
nr licencji: 847
Telefon: +48.881.68.63.63
info@nowemieszkania.net

Opis

Zapraszam do zapoznania się z najnowsza inwestycją deweloperską `Becher Turystyczna` , zlokalizowaną na osiedlu Szydłówek pomiędzy ulicą Turystyczną, a Pieszą . Inwestycja składać się będzie z dwóch, 5- kondygnacyjnych segmentów połączonych halą garażową. W budynkach zaplanowano 52 mieszkania o powierzchni od 34 do 75 m²,oraz 2 lokale usługowe. Dodatkowo 56 miejsc postojowych w garażu podziemnym, komórki lokatorskie oraz boksy gospodarcze.
Termin odbioru czerwiec 2023.
Profesjonalizm naszych usług oparty jest na 35-letnim doświadczeniu i kierunkowym wykształceniu naszej ekipy. Transakcje realizowane są przez licencjonowanych pośredników i doradców, w oparciu o przepisy prawa i znajomość lokalnego rynku. Dodatkowo naszych klientów chroni polisa OC - CONCORDIA (kwota ubezpieczenia 500.000 EUR). Nasi doradcy finansowi wyszukają najlepszy kredyt lub dofinansowanie. Poprzez sieć i kontakty, nasze oferty docierają do największej rzeszy klientów nie tylko w Polsce. Zapraszamy - ekipa EUROLOCUM.PL
Opis oferty ma charakter wyłącznie informacyjny i sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
Oferta nr 58010376 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 58010376
Typ oferty Inwestycja
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Piętro 4
Miejscowość Kielce
Dzielnica Szydłówek
Województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE
Ulica/Osiedle TURYSTYCZNA
Powiat Kielce m.
Gmina Kielce M.
Ogrzewanie co miejskie