Inwestycja, m2, Kielce

Inwestycja na sprzedaż, Kielce, Stadion

Cena: 0

0 /m2

Emilia Wojsa
nr licencji: 847
Telefon: +48.881.68.63.63
info@nowemieszkania.net

Opis

Park Sosnowy to jedna z najnowszych inwestycji w Kielcach.

Położona przy ul. Artylerzystów w Kielcach. Dwa budynki mieszkalne powstaną na 7 tyś. działce w otoczeniu lasów sosnowych. Teren `wtopiony` w istniejącą tkankę leśną. Intencją zasadniczą jest zachowanie maksymalnie jak największej ilości istniejących drzew.
W celu osiągnięcia naturalnego efektu wkomponowania budynków w strukturę lasu. W przeważającej części na działce dominują piękne i dojrzałe sosny.

Stąd też nazwa `Park Sosnowy`.

W 5-kondygnacyjnych budynkach zostało przewidziane po 36 mieszkań od 40 do 150 m2. Z czego największe będą położone na ostatnim piętrze.

Wejścia do klatek schodowych będą usytuowane od północy od strony ul. Artylerzystów. Wszystkie drogi zostały utwardzone oraz zaprojektowane w sposób aby pozwalały osobom niepełnosprawnym oraz poruszającym się na wózkach inwalidzkich na swobodny dostęp do budynków.

Budynki również będą wyposażone w nowoczesne windy zjeżdżające do garażu.
Sprzedaż z fakturą VAT - przy zakupie brak PCC.

Podana cena jest ceną dewelopera. Kupując mieszkanie z naszą pomocą otrzymasz od nas `Pakiet Korzyści`, który pozwoli Ci na realne oszczędności przy zakupie materiałów do wykończenia mieszkania i wystroju wnętrza. Otrzymasz także darmową polisę OC. (Szczegóły na www.nowemieszkania.net/pakiet-korzyści ).

Serdecznie zapraszam do obejrzenia i przekonania się, czy to jest miejsce przeznaczone dla Ciebie.
-----------------------------------------------------------------------------
Profesjonalizm naszych usług oparty jest na 35-letnim doświadczeniu i kierunkowym wykształceniu naszej ekipy. Transakcje realizowane są przez licencjonowanych pośredników i doradców, w oparciu o przepisy prawa i znajomość lokalnego rynku. Dodatkowo naszych klientów chroni polisa OC - CONCORDIA (kwota ubezpieczenia 500.000 EUR). Nasi doradcy finansowi wyszukają najlepszy kredyt lub dofinansowanie. Poprzez sieć i kontakty, nasze oferty docierają do największej rzeszy klientów nie tylko w Polsce. Zapraszamy - ekipa EUROLOCUM.PL
Opis oferty ma charakter wyłącznie informacyjny i sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Oferta nr 45760376 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 45760376
Typ oferty Inwestycja
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Piętro Parter
Miejscowość Kielce
Dzielnica Stadion
Województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE
Ulica/Osiedle Artylerzystów
Powiat Kielce m.
Gmina Kielce M.