Inwestycja, m2, Kielce

Inwestycja na sprzedaż, Kielce, Ślichowice

Cena: 0

0 /m2

Hanna Owczarek
nr licencji: 18562
Telefon: +48.535.33.63.63
info@nowemieszkania.net

Opis

KUP MIESZKANIE I ZYSKAJ Z `PAKIETEM KORZYŚCI` !
Nowa inwestycja jednej z najlepszych spółek deweloperskich w Kielcach to budowa zespołu trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami w poziomie piwnic. Jako , że inwestycja położona jest w sąsiedztwie skalnego rezerwatu `Ślichowice` , jej fundamenty oparte są na istniejących tam solidnych , skałach kamiennych . Stąd bierze początek nazwa nowej inwestycji `Na skale` .
Ekspozycja budynków w przeważającej części południowa. W części mieszkań wschodnia i zachodnia. Daje to możliwość ukierunkowania stref dziennych mieszkań na widok wzgórz : Karczówki, Grabiny, Dalni i Bruszni , przy zachowaniu odpowiednich warunków nasłonecznienia
i oświetlenia mieszkań światłem naturalnym.
Dojazd do inwestycji z narożnika ul. Massalskiego i ul. Triasowej dale możliwość doskonałej komunikacji do istniejących w całej dzielnicy obiektów usługowych , handlowych etc. zarówno samochodami osobowymi jak i komunikacją miejską z istniejącej pętli autobusowej
i znajdującego się tamże mini-dworca komunikacyjnego.
Duża ilość istniejącej w pobliżu zieleni urządzonej umożliwia relaksujący wypoczynek po powrocie do domu.
Sam zespół w swej strukturze funkcjonalnej i architektonicznej odpowiada wysokim standardom na rynku kieleckim wysokim użytkowym i estetycznym. Zróżnicowane wielkości mieszkań od 31,15 m2 do 117.01 m2 daje możliwość dotarcia do szerokiego spektrum odbiorców. Nowoczesne rozwiązania z zakresu infrastruktury technicznej i wysokiego poziomu robót wykończeniowych zapewnią nabywcom odpowiedni komfort użytkowania. Natomiast zaproponowana przez architektów forma brył i detali architektonicznych obiektów , utrzymana w prostej
i oszczędnej stylistyce ,wyróżnia się spokojem i elegancją, dając jednocześnie poczucie właściwego kontekstu urbanistycznego.
Solidność realizacji jest cechą tej inwestycji. Daje to przyszłym nabywcom równie solidne podstawy przeświadczenia , że wybór mieszkania właśnie w tym zespole to doskonała decyzja.
Podana cena jest ceną dewelopera. Kupując mieszkanie z nasza pomocą otrzymasz od nas `Pakiet Korzyści` który pozwoli Ci na realne oszczędności przy zakupie materiałów do wykończenia mieszkania i wystroju wnętrza. Otrzymasz także darmową polisę OC. (Szczegóły w zakładce pakiet-korzyści ).
Opis oferty ma charakter wyłącznie informacyjny i sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
Oferta nr 39440376 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 39440376
Typ oferty Inwestycja
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Piętro Parter
Miejscowość Kielce
Dzielnica Ślichowice
Województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE
Ulica/Osiedle Massalskiego
Powiat Kielce m.
Gmina Kielce M.
Ogrzewanie co miejskie