Inwestycja, m2, Kielce

Inwestycja na sprzedaż, Kielce, Bocianek

Cena: 0

0 /m2

Hanna Owczarek
nr licencji: 18562
Telefon: +48.535.33.63.63
info@nowemieszkania.net

Opis

KUP MIESZKANIE I ZYSKAJ Z `PAKIETEM KORZYŚCI` !
`PARKOWE WZGÓRZE BOCIANEK` to propozycja dla ludzi ceniących swój drogocenny czas, poczucie smaku estetycznego, ale też ceniący dostępność do rekreacji i sportu. To przedsięwzięcie uznające wysoki komfort budowanych mieszkań jako podstawowy standard obecnych czasów i tendencji deweloperskich.
Intencją zasadniczą Inwestora jest takie wybudowanie obiektów , aby osiągnąć efekt naturalnego wkomponowania budynków w strukturę miasta. W przeważającej części działki inwestycyjne położone są na wzgórzu . Stąd też , przy uwzględnieniu położenia geograficznego
i lokalizacyjnego opisanego powyżej , geneza nazwy inwestycji - `PARKOWE WZGÓRZE BOCIANEK` . W projekcie zastosowano materiały elewacyjne i wykończeniowe o wysokim standardzie
i stonowanej kolorystyce ale nawiązującej do otoczenia - w tonacji tak zwanych kolorów ziemi.
Inwestycja Parkowe Wzgórze Bocianek zrealizowana zostanie przy ulicy Warszawskiej.W dwóch budynkach mieszkalnych wielorodzinnych powstanie 81 mieszkań każdy z podziemnym garażem wielostanowiskowym. Powierzchnia mieszkań będzie wynosić od 25,06 m2 do 114,28 m2. W projekcie zastosowano materiały wykończeniowe o wysokim standardzie i stonowanej kolorystyce. Wykończenie elewacji w tonacjach bieli, szarości oraz naturalnego drewna sprawia iż obiekt nie konkuruje z otaczającą go przyrodą. Wszystkie lokale zostały zaprojektowane z zastosowaniem najnowszych rozwiązań dla zapewnienia komfortu oraz bezpieczeństwa ich użytkowania.
Podana cena jest ceną dewelopera. Kupując mieszkanie z nasza pomocą otrzymasz od nas `Pakiet Korzyści` który pozwoli Ci na realne oszczędności przy zakupie materiałów do wykończenia mieszkania i wystroju wnętrza. Otrzymasz także darmową polisę OC. (Szczegóły w zakładce pakiet-korzyści ).
Opis oferty ma charakter wyłącznie informacyjny i sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
Oferta nr 38070376 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 38070376
Typ oferty Inwestycja
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Piętro Parter
Miejscowość Kielce
Dzielnica Bocianek
Województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE
Ulica/Osiedle Warszawska
Powiat Kielce m.
Gmina Kielce M.
Ogrzewanie co miejskie