Zakup nowego mieszkania przez biuro nieruchomości ma wiele zalet. Pierwszą z nich jest bezpieczeństwo transakcji. Umowa deweloperska i sam inwestor wcześniej są sprawdzane przez agentów nieruchomości. Biuro nieruchomości w Kielcach ustali termin spotkania klienta z przedstawiciele dewelopera i notariusza w celu podpisania umowy deweloperskiej. Zanim dojdzie do spotkania agent nieruchomości kontaktuje się z klientem i informuje go jakie dokumenty są wymagane przez notariusza podczas podpisywania umowy. W razie niejasności pośrednicy nieruchomo mości wyjaśnią szczegółowo procedurę zakupu mieszkania z rynku pierwotnego.

Nowe mieszkania Kielce

Pracownicy biura nieruchomości specjalizujący się w sprzedaży nowych mieszkań w Kielcach znają obowiązujące przepisy i są w stanie sprawdzić czy deweloper dopełnił wszystkich formalności przed sprzedażą nieruchomości. Klienci mogą czuć się bezpiecznie, krok po kroku są przeprowadzani przez cały proces sprzedaży. Dodatkowo mogą otrzymać pakiet korzyści. Zawiera on bony rabatowe na ubezpieczenie nowego mieszkania. Ubezpieczenie jest konieczne i wymaga go bank, który udzielił kredytu.

nowe mieszkania Kielce
nowe mieszkania Kielce

Dodatkowo można otrzymać bon rabatowy na materiały wykończeniowe. Biuro nieruchomości w Kielcach sprzedające nowe mieszkania oferuje także swoim klientom bon rabatowy na zakup mebli kuchennych, pokojowych lub do łazienki. Rabaty mogą być dużym wsparciem w czasie remontu i urządzania mieszkania. Duże koszty remontu sprawiają, że każdy rabat i obniżenie ceny na materiały budowlane czy na meble jest mile widziana. Stan deweloperski nowego mieszkania wymaga dużych nakładów finansowych zanim będzie można w nim zamieszkać.

Nowe inwestycje w Kielcach

Ponadto konieczne jest wykonanie łazienki i kuchni. Nawet w małym mieszkaniu koszty mogą być bardzo wysokie. Wykończenie mieszkania, zakup mebli i urządzeń takich jak pralka czy lodówka mogą pochłonąć duże środki finansowe. Współcześnie trudno jest mieszkać bez takiego podstawowego wyposażenia mieszkania. W ostatnim czasie znacznie wzrosły ceny materiałów budowlanych a tym samym koszty remontu. Każdy rabat i obniżka ceny mogą wspomóc właściciela nowego mieszkania.