Nowe mieszkania w Kielcach buduje wielu deweloperów. Różnią się lokalizacją, kolorystyką i jakością wykończenia. Każdy z inwestorów na rynku pierwotnym szczegółowo opisuje standard wykończenia klatek, części wspólnych, komórek lokatorskich, wiaty garażowej oraz poszczególnych mieszkań. Przyszły właściciel przed podpisaniem aktu notarialnego może zapoznać się ze wszystkimi dokumentami związanymi z budową.

Mieszkania nowe w Kielcach

Najczęściej deweloper udostępnia prospekt informacyjny dotyczący całej inwestycji. Nowe mieszkania na rynku pierwotnym muszą być zbudowane według obowiązujących przepisów prawa budowlanego. Z pewnością klienci mogą wybierać mieszkania z nowych inwestycji w Kielcach. Buduje się obecnie dużo i w bardzo wysokim standardzie. Bez wątpienia mieszkania są ładne, przestronne i z dobrych materiałów. Ponadto dodatkowym atutem wszystkich inwestycji jest dostosowanie ich do potrzeb osób niepełnosprawnych.

nowe mieszkanie w Kielcach

Drzwi wejściowe do klatki są szerokie i wygodne, przez które bez trudu wjadą osoby poruszajże się na wózkach inwalidzkich. Winda jest dostępna z poziomu parteru i pozwala dojechać na wszystkie kondygnacje, łącznie z garażem podziemnym. W niższych blokach zaprojektowanych do trzeciego piętra deweloper nie musi instalować windy. Takie mieszkania są trudniej dostępne na osób starszych i poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Rynek pierwotny nowe mieszkania Kielce

Dlatego wielu inwestorów na rynku pierwotnym bez wglądu na ilość pięter decyduje się na budowę nowych mieszkań w Katowicach z ułatwieniami dla osób niepełnosprawnych. Zastosowane rozwiązania sprawiają, że mieszkania są także wygodne dla osób starszych, które mają trudności z poruszaniem się. Duża ilość mieszkań na rynku wtórnym nie ma udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Takie osoby często muszą kupić mieszkanie z rynku pierwotnego.

Bez wątpienia nowe mieszkanie od samego początku przeznaczone i urządzone specjalnie dla osoby niepełnosprawnej jest bardzo wygodne i komfortowe. Meble kuchenne są odpowiedniej wysokości, tak aby były dostosowane do pracy. W łazience można zamontować specjalną wannę i uchwyty ułatwiające wstawanie. Coraz więcej udogodnień dostępnych na rynku sprawia, że można urządzić dla osoby niepełnosprawnej mieszkanie wygodne i komfortowe.