Dwucyfrowa inflacja spowodowała duże zamieszanie na rynku nieruchomości. W ślad za nią Rada Polityki Pieniężnej po raz kolejny podniosła stopy procentowe. Kredyty stają się coraz droższe i mniej dostępne. Z pewnością dla osób posiadających gotówkę jest to dobry moment na zakup mieszkania na rynku pierwotnym w Kielcach w celach inwestycyjnych. Trudno dostępne kredyty bez wątpienia sprawią, że młode osoby będą zmuszone wynajmować mieszkania przez wiele lat.

Bardzo duży popyt na nowe mieszkania w Kielcach na wynajem

Zapotrzebowanie na mieszkania na wynajem jest bardzo duże i jeszcze wzrośnie. Po przyjeździe uchodźców z Ukrainy z oferty biur nieruchomości w Kielcach zniknęły mieszkania na wynajem. Podobna sytuacja miała miejsce w całej Polsce. Bardzo duży pobyt na mieszkania na wynajem spowodował wzrost czynszu dla lokatorów.  Z kolei duże zapotrzebowanie na mieszkania na wynajem zachęciło inwestorów do zakupu kolejnych mieszkań na wynajem. Na rynku pierwotnym w Kielcach można znaleźć bardzo ciekawe nieruchomości.

nowe mieszkania Kielce Mieszkania posiadają wszystkie udogodnienia dla osób starszych i rodziców z małymi dziećmi. W blokach znajdziemy podjazdy dla wózków i cichobieżne windy. W wielu nowych inwestycjach na rynku pierwotnym w Kielcach znajdują się także podziemne garaże. Bez wątpienia życie w takim bloku jest wygodne zarówno dla młodych rodzin jak i osób starszych. Osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim może być w pełni samodzielna. Wszędzie znajdują się wygodne podjazdy, poręcze i szerokie drzwi. Nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w Kielcach można także wewnątrz urządzić w przyjazny dla osoby niepełnosprawnej sposób.

Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych w nowych inwestycjach na rynku pierwotnym w Kielcach

Z pewnością w nowym mieszkaniu w Kielcach dużo łatwiej zainstalować w łazience urządzenia ułatwiające kąpiel i poruszanie się. Nowoczesne rozwiązania dostępne w specjalistycznych sklepach sprawiają, że bez problemu można urządzić mieszkanie przyjazne dla osoby niepełnosprawnej. Osoba samotna poruszająca się na wózku inwalidzkim nie musi być już uwięziona we własnym mieszkaniu. Dzięki podjazdom i windzie z łatwością wyjedzie z mieszkania na dwór. Bez wątpienia w blokach budowanych wcześniej nie myślano w taki sposób o osobach niepełnosprawnych. Nawet jeżeli w klatce zamontowano windę trzeba do niej dotrzeć pokonując niemałe schody.