Nowa inwestycja Zielone Wzgórza. Jest ona usytuowana we wschodniej, cichej, kameralnej i otoczonej zielenią części Kielc. Jest przy ulicy Prochownia na Zagórzu skąd rozciągają się piękne widoki na panoramę miasta. Dojazd ulicą Cedzyńską. Inwestycja łączy w sobie komfort życia w mieście z klimatem podmiejskim. Unikalne położenie blisko centrum, zaledwie 2km w linii prostej zapewnia doskonałą komunikację z resztą miasta. Zaletą inwestycji jest łatwy dostęp do przystanków komunikacji miejskiej znajdujących się m.in. na ul. Zagórskiej, w niedalekiej odległości znajduje się pętla autobusowa. Zielone Wzgórza są ze wszystkich stron otoczone zieloną przestrzenią. To czyni ją miejscem idealnym do codziennego relaksu i uprawiania aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. W odległości 50m od osiedla znajduje się hodowla koni z możliwością nauki jazdy.

Zielone Wzgórza to propozycja dla młodych małżeństw z małymi dziećmi szukających odpoczynku od zgiełku miasta z łatwym dostępem do infrastruktury. Łatwy dostęp do komunikacji, przedszkoli, szkół, sklepów przychodni, aptek. Z tego powodu młode rodziny nie muszą już mieszkać w centrum miasta, mogą teraz być blisko natury. Nowe inwestycje skierowane do rodzin powodują, że nie muszą one szukać osiedli zlokalizowanych bardzo daleko od miasta lub decydować się na mieszkania w centrum zgiełku i hałasu. Zielone Wzgórza doskonale spełniają oczekiwania młodych aktywnych rodzin. Bliskość przyrody, cisza i spokój po całodziennej pracy powodują, że młodzi ludzie mogą odpocząć i nabrać sił.

Architektura, otoczenie, lokalizacja, pomysł na aranżację przestrzeni spodoba się także osobom starszym. To znaczy tym, które chciałyby zamieszkać w spokojnym miejscu a w razie potrzeby szybko przemieścić się do centrum miasta. W skład osiedla wchodzi 12 mieszkań o powierzchni od 61,3 m2, z ogródkiem lub balkonem i wbudowanym garażem.

Mieszkania na parterze posiadają przestronne ogródki o wielkości od 28 m2 do 41,2 m2. Lokale na pierwszym piętrze balkon oraz poddasze. Inwestycja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów, pozostało zaledwie kilka mieszkań do sprzedaży. Prestiżu inwestycji Zielone Wzgórza dodaje modernistyczne wykończenie budynku. Jest to wynik dbałości o szczegóły przy użyciu wysokiej jakości materiałów: trzyszybowe, energooszczędne okna firmy DAKO, ogrodzenie z gabionu.

W trosce o wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców zamontowane zostaną bramy z kontrolą dostępu, a dla najmłodszych plac zabaw.