Rezydencja KloNova to nowa inwestycja w Kielcach w dobrej lokalizacji i w atrakcyjnej cenie. Bez wątpienia doskonała dla wszystkich osób poszukujących mieszkania znajdującego się w cichym i spokojnym miejscu, a jednocześnie dobrze skomunikowanym z resztą miasta to idealne miejsce.  Niedaleko inwestycji znajdują się malownicze rekreacyjne tereny zalewu kieleckiego, idealne do uprawiania sportu i wypoczynku na łonie natury. Rezydencja KloNova to 4-piętrowy nowoczesny budynek o wysokim standardzie wykończenia, wielorodzinny z mieszkaniami o komfortowym rozkładzie od 23 m2 do 91 m2. W części parterowej dostępne są lokale usługowe oraz mieszkania z przynależnymi tarasami. W podziemiu budynku zaprojektowano garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi oraz dostępnymi do każdego mieszkania komórkami lokatorskimi. Bez wątpienia poczucie komfortu i bezpieczeństwa zapewnia mieszkańcom ogrodzony teren nieruchomości oraz wyposażenie w instalacje domofonową i monitoring.

Wewnątrz osiedla Rezydencja KloNova zaprojektowano tereny zielone a ruch samochodowy został ograniczony tylko i wyłącznie do zjazdu do garażu podziemnego. Po wewnętrznym dziedzińcu osiedla będą mogli poruszać się tylko piesi. Z pewnością jest do bardzo dobre miejsce do zamieszkania zarówno dla singli, rodzin z małymi dziećmi jak i osób starszych.

Inwestycja Rezydencja KloNova powstaje od kwietniu 2019 roku. Zakończenie nastąpi w grudniu 2020 roku. Inwestorem jest Komplexbud-Inwestycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa należąca do grupy kapitałowej Komplexbud. Rozpoczęła ona działalność w 1998 roku. Założycielem firmy jest Łukasz Heinich, absolwent Politechniki Świętokrzyskiej, magister inżynier budownictwa, posiadający uprawnienia budowlane od 2006 roku.

Firma „KOMPLEXBUD” Łukasz Heinich funkcjonuje na rynku budowlanym od 1998 roku. W pierwszym okresie istnienia firmy, głównym i najważniejszym profilem działalności były budowy oraz remonty obiektów użyteczności publicznej. Zaliczamy do nich: szkoły, szpitale, komendy i komisariaty policji, salony sprzedaży czy zabytkowe kamienice. W związku z tym, stopniowo, wraz z rozwojem firmy do profilu firmy doszły także inwestycje deweloperskie.