Inwestycja OKRZEI 50 to 4-piętrowy budynek zlokalizowany u zbiegu ulic Okrzei i Sabinówek. W obiekcie zaprojektowano mieszkania o powierzchni od 27 do 107 m2. W ofercie znajdziemy kawalerki, mieszkania dwu i trzypokojowe oraz duże czteropokojowe apartamenty z dwoma łazienkami. Pod budynkiem znajduje się garaż z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Na parterze zaplanowano lokale użytkowe. Tuż przy osiedlu znajduje się pas parkowy, który zachęca do spacerów oraz uprawianiu sportu.  Inwestycja znajduje się 15 minut spacerem od Rynku, tuż przy Dolinie Silnicy.

OKRZEI 50 to idealne miejsce do zamieszkania dla rodzin, osób starszych i singli. Bardzo blisko znajdują się wszystkie udogodnienia, takie jak przychodnia, apteka, sklep spożywczy, przedszkola, szkoły,  place zabaw, siłownia. Niecałe 100 metrów od bloku znajduje się przystanek autobusowy, z którego co kilka minut odjeżdżają autobusy do centrum miasta.

Pomieszczenia, zaprojektowano w taki sposób aby w pełni wykorzystać ich przestrzeń. Przemyślano każdy, nawet najmniejszy szczegół. Duże okna zapewniają maksymalne nasłonecznienie lokali. Istotnym udogodnieniem dla mieszkańców jest również winda, która zapewnia sprawny i komfortowy dostęp do lokali w całym budynku. Wszystkie mieszkania są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W kondygnacji podziemnej zlokalizowane są miejsca postojowe i komórki lokatorskie, a także rowerownia. Balkony i tarasy mają powierzchnię do 76 m2.

Projekt budynku OKRZEI 50 charakteryzuje się nowoczesną, prostą i elegancką architekturą. Szklane balustrady i jasna elewacja przełamana grafitem i brązem, nadaje inwestycji lekkość i elegancki styl.  W ten sposób uzyskano efekt niezakłóconego zbędnymi elementami budynku o nowoczesnym wyglądzie. Wysoki standard wykonania części wspólnych zapewni przyszłym mieszkańcom poczucie dbałości i luksusu.

Zakończenia budowy zaplanowano na przełom II i III kw 2021 roku.

Inwestor kieruje się przekonaniem, że miejsce, w którym mieszkamy to jeden z najważniejszych elementów naszego życia, dlatego też tak dużą wagę przywiązuje do przyjaznych i ciekawych rozwiązań architektonicznych.