Oddawanie nowych mieszkań na rynku pierwotnym w Kielcach przed świętami Bożego Narodzenia nie słabnie. Najczęściej deweloperzy przekazują mieszkania zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. Klucze do nowych mieszkań wydawane są w dni robocze. Podczas świąt Bożego Narodzenia najczęściej biura są zamknięte. Osoby odbierające klucze do nowych mieszkań przed samymi świętami traktują je często jako prezent pod choinkę.

Mieszkania rynek pierwotny Kielce

Dla osób, które pierwszy raz w życiu odbierają klucze do własnego mieszkania jest to jeden ze szczególnych momentów w ich życiu. Zanim wprowadzą się do nowego mieszkania z rynku pierwotnego minie jeszcze trochę czasu. Odebraniu od dewelopera kluczy do nowego mieszkania z rynku pierwotnego bez wątpienia zawsze towarzyszy duża radość. Szczególnie jeżeli dotyczy to bardzo młodych osób, dla których jest to duży krok w kierunku dorosłości i samodzielności.

Mieszkania rynek pierwotny Kielce
Mieszkania rynek pierwotny Kielce

Emocje z tym związane sprawiają, że wszystko inne w tym momencie staje się nieważne. Wiedzą, że mieszkanie wymaga jeszcze wykończenia, jednak w chwili odbioru kluczy nie myślą jeszcze o tym. Oglądają całą inwestycję, wykończenie klatki schodowej, windy, podjazdów, hali garażowej. Sprawdzają okolicę, czy w pobliżu znajduje się sklep, apteka czy przychodnie lekarskie. Interesują się przystankami komunikacji miejskiej i częstotliwością ich odjazdów. Często w nowych blokach na rynku pierwotnym w Kielcach na parterze deweloperzy projektują lokale usługowe. Dla mieszkańców jest to bardzo dobre rozwiązanie. Na wyciągnięcie ręki mają sklepy spożywcze, piekarnie, apteki lub lekarzy specjalistów.

Nowe mieszkania Kielce

Takie rozwiązanie od wielu lat doskonale się sprawdza. Lokale zajmowane są przez przedsiębiorców jeszcze w trakcie budowy. Zaraz po ich oddaniu rozpoczynają w nich działalność. Rynek pierwotny w Kielcach z roku na rok unowocześnia się. Coraz rzadziej spotykamy w nowym budownictwie na rynku pierwotnym bloki, w których nie ma wind, hal garażowych lub innych nowoczesnych rozwiązań. Bez wątpienia oczekiwania klientów oraz przepisy budowlane dyktują sposób projektowania i wykonania nowych mieszkań.