Nowe inwestycje w Kielcach spełniają najnowsze normy budowlane. Mieszkania są przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Ilość miejsc parkingowych musi być zgodna z przepisami.

Nowe mieszkania na rynku pierwotnym często mają przydzielone miejsce parkingowe.

Nowe inwestycje mają wiele udogodnień. Wysokie ceny metra kwadratowego wymuszają od developerów wysoki standard wykończenia mieszkań. Większość nowych lokali na rynku pierwotnym posiada balkony. Od wiosny do końca lata stanowią one dodatkową przestrzeń do wykorzystania. Moda na piękne balkony od wielu lat nie słabnie.

Inwestycje Kielce

Programy telewizyjne i czasopisma związane z wykańczaniem wnętrz promują nowoczesne aranżacje balkonowej przestrzeni. Balkony w nowych blokach często są ustawne. Bardziej kwadratowe niż długie i wąskie. Projektanci wnętrz zaczęli traktować balkony jako dodatkową przestrzeń do aranżacji. Bez wątpienia dobrze urządzony balkon stał się atutem mieszkania. Klienci oglądający nieruchomości zaczęli zwracać na niego uwagę.

Dawniej balkon nie był tak atrakcyjny, traktowano go tylko i wyłącznie jako dodatkowe miejsce do przechowywania niepotrzebnych na co dzień rzeczy. Był to często składzik na niepotrzebne meble, rowery i narzędzia. Bez wątpienia wykorzystywano go do suszenia prania.  W chłodniejsze dni szafka postawiona na balkonie pełniła funkcję lodówki, w której przechowywano jedzenie oraz napoje.

Z pewnością balkonu nie traktowano jako atut nieruchomości.

Nie był on wliczany do metrażu i nie zwracano na niego większej uwagi.  Obecnie, ustawny balkon, który można funkcjonalnie zaprojektować często decyduje o wyborze tego a nie innego mieszkania. Zapewne nadal pełni rolę składzika. Jednak narzędzia i bibeloty są pochowane w skrzyniach i ogrodowych meblach. Duży wybór ogrodowych akcesoriów sprawia, że można na balkonie bez wątpienia urządzić wspaniałe miejsce relaksu.

Po długim i trudnym dniu pracy w ciepłe dni odpoczynek na balkonie z pewnością może być alternatywą do spaceru. Przebywanie na świeżym powietrzu uspokaja i pozwala odpocząć. Wieczór spędzony na wygodnym balkonie daje wytchnienie i siłę do kolejnego dnia. Balkon to wspaniałe miejsce do czytania książek, zjedzenia śniadania czy chwili relaksu przy pysznej kawie. Wieczorem może być doskonałym miejscem do wypicia lampki wina ze znajomymi na świeżym powietrzu.