Mieszkania w nowym budownictwie są coraz ładniejsze. Wyglądają estetycznie, elegancko i najczęściej wybudowano je z dobrej jakości materiałów. Deweloper, który wybudował w Kielcach na rynku pierwotnym solidne bloki nie musi martwić się o kolejne inwestycje. Najczęściej sprzedaje mieszkania jeszcze na etapie projektu. Mieszkańcy Kielc mają do niego zaufanie i wiedzą, że inwestycja, którą sprzedaje jest wykonana z dobrej jakości materiałów.  Mieszkania i klatki schodowe są solidne i przez wiele lat wyglądają bardzo dobrze. Nowa inwestycja najczęściej jest także przemyślana, dobrze zaprojektowana i wygodna dla mieszkańców. Pomimo wysokiej ceny za metr kwadratowy i konieczności przeprowadzenia remontu przed zamieszkaniem coraz więcej osób decyduje się na mieszkania w Kielcach z rynku pierwotnego.

rynek pierwotny Kielce

Nowe inwestycje na rynku pierwotnym w Kielcach

Starsze inwestycje nie były przyjazne dla osób niepełnosprawnych i z małymi dziećmi. Trudno było do windy wjechać wózkiem dziecięcym lub inwalidzkim. W blokach, w których je zamontowano mieszkańcy musieli pokonać kilka lub kilkanaście schodów aby do niej wejść. Bez wątpienia brakuje w nich udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Dużo trudniej dostać się na wyższe piętra czy do piwnicy. W mieszkaniach na rynku pierwotnym nie ma już takich problemów, ponieważ inwestycje spełniają normy i przepisy, które gwarantują udogodnienia dla osób starszych, wózków dziecięcych i inwalidzkich.

Cichobieżne windy w nowych inwestycjach na rynku pierwotnym w Kielcach

Inwestycje na rynku pierwotnym w Kielcach budowane są bez barier architektonicznych. Na wyższe piętra docierają cichobieżne windy. Wnoszenie mebli lub zakupów nie stanowi już większego problemu. Z pewnością osoby niepełnosprawne mogą bez problemu wydostać się z mieszkania i aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym. W inwestycjach na rynku pierwotnym deweloperzy muszą także zapewnić miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych.  Parkingi najczęściej zlokalizowano bardzo blisko wyjścia aby korzystało się z nich przyjemne i wygodne.  Myśląc o zakupie mieszkania warto rozważyć oferty z rynku pierwotnego w Kielcach.