Mieszkania na rynku pierwotnym w Kielcach muszą spełniać określone standardy wykonania i wykończenia. Najczęściej nowe mieszkania są ładnie wykończone. Klatki schodowe są eleganckie i nowoczesne. W klatkach zamontowano cichobieżne windy. Bez wątpienia w porównaniu ze starszym budownictwem są dużo większe i ładniejsze. Z pewnością wchodzi do nich swobodnie wózek dziecięcy lub osoba na wózki inwalidzkim. Na rynku pierwotnym znajdziemy mieszkania z parkingami podziemnymi, do których z wyższych pięter dojeżdża bez problemu winda.  Balkony dla mieszkańców ładnie pomalowano i są ozdobą mieszkania.

rynek pierwotny Kielce

Mieszkania na rynku pierwotnym dostosowane dla osób niepełnosprawnych

W niektórych inwestycjach znajdziemy także przydomowe ogródki. Ogrodzone ładnym płotem, latem bez wątpienia powiększają salon. Mieszkania na rynku pierwotnym w Kielcach dostosowane są dla osób niepełnosprawnych. W klatkach zamontowano szerokie, wygodne drzwi wejściowe. Kontakty znajdują się na wysokości łatwo dostępnej zarówno dla dzieci jak i osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Ulepszono wentylację grawitacyjną w każdym mieszkaniu co zdecydowanie poprawiło cyrkulację powietrza. Z pewnością mieszkania na rynku pierwotnym w Kielcach są bardziej przemyślane i wygodniejsze dla mieszkańców. Szukając nieruchomości, przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie warto przejrzeć oferty nowych mieszkań dostępne na rynku.

Duży popyt na mieszkania na rynku pierwotnym w Kielcach

W pierwszej kolejności bardzo szybko deweloperzy sprzedają mieszkania małe do pięćdziesięciu metrów kwadratowych. Od wielu lat utrzymuje się taka tendencja. Bez wątpienia mieszkania dwupokojowe bardzo łatwo wynająć i sprzedać, dużo trudniej kupić. Często wyprzedane są jeszcze na etapie budowy nowej inwestycji. Z pewnością deweloperzy buduje się ich zdecydowanie za mało a popyt nie słabnie. Zdarzają się inwestycje na rynku pierwotnym w Kielcach, w których prawie wszystkie mieszkania mają metraże do pięćdziesięciu metrów kwadratowych. Najczęściej w takim bloku dużo mieszkań zostanie kupionych pod wynajem. Rotacja mieszkańców będzie zapewne dość duża. O ile nie przeszkadza to młodym osobom, to już osoby starsze nie są z tego zadowolone. Nie czują się dobrze w takim bloku, w którym stale zmieniają się  sąsiedzi.