KLONOWA

Emilia Wojsa
nr licencji: 847
Telefon: +48.881.68.63.63
info@nowemieszkania.net

Opis

Jest to oferta sprzedaży kompleksu 4 mieszkań o łącznej pow 143,57 m kw (28,55; 34,06; 36,80; 44,08), zlokalizowanych w poziomie zero budynku z niezależnym wejściem z boku budynku. Dodatkowo ( co nie jest wliczone w powierzchnie sprzedaży) do dyspozycji właściciela obszerny korytarz oraz pomieszczeni gospodarcze.
Omawiana nieruchomość stanowi świetną inwestycję. Przygotowana została pod działalność związana z najmem krótko lub długoterminowym, dopracowana w każdym szczególe. Wnętrza urządzone w eleganckim i modnym stylu, wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia AGD. Nad to atutem lokali jest ich położenie względem budynku, przez co przyszła działalność nie będzie uciążliwa dla stałych mieszkańców. Z drugiej strony, przeznaczenie nieruchomości nie jest ograniczone ( wysokość 3,3m)mogą to być gabinety lekarskie, działalność kosmetyczna czy kancelarie.
podana cena jest kwotą netto, należy doliczyć 23% VAT
Zapraszam do obejrzenia nieruchomości

Profesjonalizm naszych usług oparty jest na 35-letnim doświadczeniu i kierunkowym wykształceniu naszej ekipy. Transakcje realizowane są przez licencjonowanych pośredników i doradców, w oparciu o przepisy prawa i znajomość lokalnego rynku. Dodatkowo naszych klientów chroni polisa OC - CONCORDIA (kwota ubezpieczenia 500.000 EUR). Nasi doradcy finansowi wyszukają najlepszy kredyt lub dofinansowanie. Poprzez sieć i kontakty, nasze oferty docierają do największej rzeszy klientów nie tylko w Polsce. Zapraszamy - ekipa EUROLOCUM.PL-
Opis oferty ma charakter wyłącznie informacyjny i sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Oferta nr 61290376 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 61290376