OSIEDLE JELENIOWSKA

Hanna Owczarek
nr licencji: 18562
Telefon: +48.535.33.63.63
info@nowemieszkania.net

Opis

KUP MIESZKANIE I ZYSKAJ Z `PAKIETEM KORZYŚCI` !
Osiedle Jeleniowska to oferta dla osób poszukujących wymarzonego mieszkania blisko centrum, a jednocześnie otoczonego zielenią, bez zgiełku zatłoczonego miasta. Zlokalizowane w pobliżu zalewu miejskiego, z bezpośrednim sąsiedztwem ścieżek pieszych i rowerowych, to niewątpliwie atut dla lubiących aktywny wypoczynek. Inwestycja ta składa się z dwóch budynków mieszkalnych o łącznie 81 lokalach.

Spełnia oczekiwania zarówno preferujących niewielkie mieszkania jak
i oczekujących dużych, przestronnych apartamentów z pięknym widokiem na Zalew i roztaczającą się wokół zieleń.

W podziemnej części budynków znajduje się 91 wygodnych miejsc postojowych oraz komórki lokatorskie. 6 kondygnacyjne budynki dla zapewnienia pełnego komfortu będą obsługiwane przez szybkobieżne windy dostępne z każdego poziomu użytkowego. Teren wokół budynku zostanie zagospodarowany zielenią niską
i wysoką oraz dodatkowymi kilkoma miejscami postojowymi również dla osób niepełnosprawnych. W zachodniej części działki powstanie urządzony plac rekreacyjny dla dzieci.

Osiedle Jeleniowska sprosta Państwa oczekiwaniom co do własnego `M` w oparciu o wysokie standardy wykończenia, a także z troską o ciekawą architekturę, doskonałe nasłonecznienie i funkcjonalne rozkłady mieszkań.

Podana cena jest ceną dewelopera. Kupując mieszkanie z nasza pomocą otrzymasz od nas `Pakiet Korzyści` który pozwoli Ci na realne oszczędności przy zakupie materiałów do wykończenia mieszkania i wystroju wnętrza. Otrzymasz także darmową polisę OC. (Szczegóły w zakładce pakiet-korzyści ).

Serdecznie zapraszam do obejrzenia. Przekonasz się, że jest to miejsce dla Ciebie.

Szczegóły

Numer oferty 36200376