Biuro nieruchomości nowemieszkania.net posiada w swojej ofercie wiele ciekawych inwestycji. Jedną z nich jest KAMERALNY BARANÓWEK zlokalizowany na osiedlu Baranówek. Osiedle zlokalizowane jest na południu Kielc. Na Baranówku przeważa zdecydowanie zabudowa jednorodzinna. Inwestycja składa się z 24 apartamentów. Bez wątpienia standard wykończenia i zastosowane technologie gwarantują mieszkańcom wysoki poziom jakości życia. Zastosowano nowoczesne systemy instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych.

Z pewnością podczas budowy osiedla zadbano o estetykę detali zapewniając wyjątkową atmosferę mieszkańcom. Na życzenie klienta jest możliwość dopasowania układu mieszkania do indywidualnych potrzeb. Budynek posiada 5 kondygnacji nadziemnych, nadbudówkę oraz 1 kondygnację podziemną. W części podziemnej znajduje się garaż wielostanowiskowy z 20 miejscami postojowymi. Do dyspozycji mieszkańców będą również komórki lokatorskie.

KAMERALNY BARANÓWEK

Na zewnątrz zaprojektowanych jest 19 miejsc postojowych w tym dwa miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych. Na parterze budynku znajdują się 3 lokale usługowe z bezpośrednimi wejściami od strony ulicy, idealnie uzupełniające potencjał budynku i ułatwiające dostęp do różnych usług dla mieszkańców. Bez wątpienia inwestor zatroszczył się o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Teren inwestycji będzie posiadał ogrodzenie. Kontrola dostępu będzie elektroniczna. Wjazd na teren inwestycji i do garażu podziemnego odbywać się będzie przez sterowaną elektronicznie bramę.

KAMERALNY BARANÓWEK to osiedle położone w pobliżu malowniczo położonych terenów zielonych. Otoczenie sprzyja rekreacji i pomaga odpocząć. Na kompleks składają się: Rezerwat przyrody Kadzielnia, Park Baranowski, Stadion Leśny zapewniające możliwość czynnego wypoczynku. Ulica Ściegiennego stanowi szybkie i płynne połączenie z ścisłym centrum miasta, szczególnie istotne dla osób  pracujących w śródmieściu.

Kupując mieszkanie w biurze nieruchomości nowemieszkania.net otrzymasz PAKIET KORZYŚCI, który pozwoli Ci na realne oszczędności przy zakupie materiałów do wykończenia mieszkania i wystroju wnętrza. Ponadto każdy kupujący otrzyma darmową polisę OC.