Nowa inwestycja Kameralny Baranówek to inwestycja trafiona w dziesiątkę. Z jednej strony niedużej wielkości blok z apartamentami, a z drugiej wspaniała okolica. Mieszkania do własnej aranżacji, przemyślane i ustawne. Jeden lub dwa balkony w mieszkaniu sprzyjają odpoczynkowi na świeżym powietrzu bez wychodzenia z domu. Osiedle sąsiaduje z Kadzielnią.

Kameralny Baranówek mieszkania

To rezerwat przyrody  w którym znajduje się największe skupisko jaskiń na Kielecczyźnie (jest ich tu 25). Najdłuższą jaskinią jest Jaskinia Odkrywców, obejmująca trzy połączone ze sobą jaskinie: Jaskinię Odkrywców, Prochownię i Szczelinę na Kadzielni. Park Baranowski to część północna kompleksu leśnego Stadion w Kielcach. Urocze alejki zachęcają do odpoczynku, spacerów i podziwiania przyrody. Ponadto w tym miejscu znajdują się także reprezentacyjne hotele Binkowski i Leśny Dwór, a także stadion lekkoatletyczny MOSiR i Hala Legionów. Rosnące drzewa otaczają kamienne gazony, na których zamontowano deseczki do siedzenia.

Kameralny Baranówek otoczenie inwestycji

Stadion Leśny to kompleks parkowo-leśny położony w południowej części Kielc, w pobliżu inwestycji Kameralny Baranówek. Orientacyjne granice Stadionu Leśnego wyznaczają ulice Marmurowa, Wojciecha Szczepaniaka, aleja Na Stadion, Janusza Kusocińskiego i Okrężna. Do niego bywają także zaliczane tereny leśne leżące na zachód od ul. Kusocińskiego, m.in. tereny zajmowane przez dawną jednostkę wojskową, w której stacjonowała Brygada Łączności Ziemi Kieleckiej. Tereny zielone, przyrodnicze, sprzyjają spacerom, rekreacji i uprawianiu sportów.

Walory przyrodnicze są w tym miejscu nie do przecenienia. Niska zabudowa całego osiedla powoduje, że zagęszczenie jednego mieszkańca na metr kwadratowy jest niewielkie. Cichobieżne nowoczesne windy umożliwią osobom starszym lub rodzinom z dziećmi szybki dostęp do najwyższych kondygnacji. W budynku zastosowano najnowocześniejsze technologie przez to jest on bardzo nowoczesny i estetyczny. Apartamenty zostały zaprojektowane z dbałością o detale zapewniając wyjątkową atmosferę mieszkańcom.