Karta Inwestycji 2019-02-20T14:31:01+00:00

ZIELONY BULWAR

Hanna Owczarek
nr licencji: 18562
Telefon: +48.535.33.63.63
hanna.owczarek@eurolocum.pl

Opis

KUP MIESZKANIE I ZYSKAJ Z "PAKIETEM KORZYŚCI" !
Osiedle "Zielony Bulwar" posiada bardzo dobrą lokalizację ze względu na bliskość ścisłego centrum Kielc, co zapewnia doskonałą komunikację zarówno dla osób zmechanizowanych jak i pieszych. Ponadto w najbliższym sąsiedztwie znajdziemy ścieżki rekreacyjne, znajdujące się na terenie zielonej Doliny Silnicy zapewniające aktywny wypoczynek na łonie przyrody, ale również placówki szkolne oraz przedszkolne, a także sklepy i nowo powstające przychodnie lekarskie.
Mieszkania zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający dowolną aranżację przez przyszłych użytkowników i dostosowaniu lokali do ich własnych potrzeb. Ponadto każdy z lokali mieszkalnych spełniał będzie warunki programu MDM, który zakończy się już w 2018 roku. Oferujemy mieszkania o metrażu w przedziale od 26 do 77 m2.

Podana cena jest ceną dewelopera. Kupując mieszkanie z nasza pomocą otrzymasz od nas "Pakiet Korzyści" który pozwoli Ci na realne oszczędności przy zakupie materiałów do wykończenia mieszkania i wystroju wnętrza. Otrzymasz także darmową polisę OC. (Szczegóły w zakładce pakiet-korzyści ).
----------------------------------------------------------------------------------
Profesjonalizm naszych usług oparty jest na 35-letnim doświadczeniu i kierunkowym wykształceniu naszej ekipy. Transakcje realizowane są przez licencjonowanych pośredników i doradców, w oparciu o przepisy prawa i znajomość lokalnego rynku. Dodatkowo naszych klientów chroni polisa OC - CONCORDIA (kwota ubezpieczenia 500.000 EUR). Nasi doradcy finansowi wyszukają najlepszy kredyt lub dofinansowanie. Poprzez sieć i kontakty, nasze oferty docierają do największej rzeszy klientów nie tylko w Polsce. Zapraszamy - ekipa EUROLOCUM.PL

Szczegóły

Numer oferty 32530376
Etap w trakcie budowy
Rok 2019
Kwartał kwartał IV